Jedynkowy dziecięco-młodzieżowy konkurs czytelniczy
1 czerwca - 31 grudnia
Bezpłatneo szczegóły pytaj bibliotekarza
Konkurs ma na celu m.in. upowszechnianie czytelnictwa. Od 1 czerwca do 31 grudnia 2026 r., użytkownicy w wieku od 7 do 15 r. ż., którzy za pośrednictwem m.in. wypełnionego Formularza Zapisu, zgłoszą chęć udziału w konkursie, w ww. okresie będą mieć sumowaną liczbę wypożyczeń. Wygrana będzie dotyczyć 3 osób z największą liczbą wypożyczeń. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone 3 osobom z największą liczbą wypożyczeń na koncie.







