Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
w najbliższych tygodniach
Biblioteka pod Atlantami to miejsce fascynujących rozmów o literaturze. Zapraszamy do Dyskusyjnych Klubów Książki organizowanych w naszej książnicy!
Harmonogram spotkań:
Dołącz do nas, by w swobodnej atmosferze podzielić się swoimi wrażeniami z lektury. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Maj
- 26 maja (wtorek), Dział dla Dorosłych (Śródmieście), godz. 16:00 – Andrzej Stasiuk „Rzeka dzieciństwa”
- 26 maja (wtorek), Filia nr 7 (Piaskowa Góra), godz. 16:00 – David Christian „Historie przyszłości. Co nas czeka?” oraz Dominika Buczak „Całe piękno świata”

Czerwiec
- 23 czerwca (wtorek), Filia nr 7 (Piaskowa Góra), godz. 16:00 – Anna Goc „Głusza”; Joanna Gierak-Onoszko „27 śmierci Toby’ego Obeda”
- 29 czerwca (poniedziałek), Dział dla Dorosłych (Śródmieście), godz. 16:00 – Małgorzata Żebrowska „Matczyzna”







