Kategorie
wydarzenia

Bibliokreacje

BIBLIOKREACJE 6, CZYLI RODZIC W BIBLIOTECE

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu zaprasza do udziału w konferencji „Bibliokreacje 6, czyli rodzic w bibliotece”, która odbędzie się 30 września 2021 r. w budynku głównym biblioteki (Wałbrzych, Rynek 9). Jest ona adresowana do bibliotekarzy, którzy chcą doskonalić swój warsztat pracy i szukać wspólnie nowych inspiracji. Tematyka konferencji dotyczy roli i form współpracy bibliotek z rodzicami w zakresie upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Gościem tegorocznej edycji będzie m.in. Ewa Nowak, jedna z czołowych autorek literatury młodzieżowej.

Współorganizatorem konferencji jest firma Good Books – obecny lider na rynku szkoleniowym.Po raz pierwszy konferencja ma charakter hybrydowy: część wydarzeń będzie odbywać się stacjonarnie, część zaś będzie dostępna online w formie transmisji na żywo.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Jedynym warunkiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dotyczy to uczestników offline i online). Ponieważ liczba uczestników formuły stacjonarnej jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń przy zapisie.

Jednocześnie gorąco namawiamy do udziału w Konkursie na najciekawszą ofertę biblioteczną skierowaną do rodziców, który towarzyszy tegorocznym Bibliokreacjom.

Zapraszamy do udziału!  Organizatorzy: