Kategorie
wydarzenia

KONKURS ROK KATARZYNY MICHALAK W BIBLIOTEKACH

W ramach Roku Katarzyny Michalak Biblioteka pod Atlantami bierze udział w następujących konkursach:

Konkurs na najbardziej kreatywny kącik Katarzyny Michalak w bibliotece

Biblioteki otrzymują od nas pakiet zdjęć i materiałów PR. Bibliotekarze i Bibliotekarki przygotowują w placówce miejsce z książkami autorki, dekoracjami wykonanymi w dowolnej formie. Biblioteki, które stworzą najpiękniejsze kąciki Katarzyny Michalak nagrodzimy przenośnymi głośnikami firmy Marshall.

Maraton czytelniczy

Biblioteki otrzymują od nas plakaty promujące wydarzenie oraz specjalne plansze do odznaczania przeczytanych książek Katarzyny Michalak przeznaczone dla czytelników. Biblioteki umieszczają informacje o maratonie czytelniczym w swoich social mediach lub na stronie internetowej, a plakaty rozwieszają w swoich placówkach. Każdy z czytelników, który zgłosi Bibliotekarzowi/Bibliotekarce chęć wzięcia udziału w maratonie, otrzymuje planszę z wszystkimi książkami Katarzyny Michalak. Przy wypożyczeniu jednej z książek Katarzyny Michalak pracownik biblioteki odznacza tęże książkę na karcie czytelnika. Każdy uczestnik, który wypożyczy 15 książek Katarzyny Michalak w ciągu roku, otrzyma nagrodę w postaci najnowszej, wydanej przez Znak, książki Katarzyny Michalak z autografem autorki.

Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak

Biblioteki otrzymują od nas ulotki promujące akcje. Bibliotekarze/Bibliotekarki rozmieszczają ulotki w placówce, a informację o konkursie zamieszczają w social mediach biblioteki lub na stronie internetowej. Czytelnicy przesyłają nam swoje recenzje dowolnej książki Katarzyny Michalak w terminie do 31.12.2023. 8 najlepszych recenzji ukaże się w najnowszej powieści Katarzyny Michalak, a autorzy recenzji zostaną nagrodzeni również książkami!

Więcej informacji na stronie: rok katarzyny michalak